Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Bidety elektroniczne WACO Corp. (dotychczas HYUNDAI)

Nowoczesny bidet elektroniczny jest coraz częściej spotykanym elementem wyposażenia współczesnej łazienki. Produkt posiada intuicyjny panel sterowania, który uruchamia w pełni zautomatyzowane czynności myjące: damskie lub tylne, mycie z masażem wodnym lub dodatkowe funkcje jak "nasiadówka czy lewatywa".  Możliwe jest zaprogramowanie temperatury deski, wody oraz siły strumienia myjącego tak, aby dostosować pracę bidetu elektronicznego do własnych potrzeb.  Warto zapamiętać, że każdy bidet elektroniczny serii HDB posiada w standardzie wszystkie możliwe warianty mycia z masażem, hybrydowy podgrzewacz wody (połączenia podgrzewania w zbiorniku i przepływowego) oraz czujnik zajętości deski (w celu efektywnego ograniczenia zużycia energii). Ponadto przed i po każdym użyciu dysze (oddzielne dla mycia damskiego i tylnego) są czyszczone automatycznie, w celu zagwarantowania najwyższego poziomu higieny. Model HDB-120 posiada dodatkowo funkcję suszenia eliminującą konieczność stosowania papieru toaletowego.

Bidety elektroniczne HDB dostępne są w postaci deski myjącej o klasycznym bądź wydłużonym kształcie. Siedzisko wykonane jest z trwałego tworzywa sztucznego najwyższej jakości w kolorze białym perłowym, które nawet po upływie lat nie ulegnie zżółknięciu i efektownie prezentować się będzie przez cały okres użytkowania. Dodatkowym atutem bidetu jest ciche, powolne zamykanie deski i pokrywy, dzięki podwójnym zawiasom wyposażonym w amortyzatory.

Produkt jest szczególnie pomocny w utrzymaniu higieny u osób starszych wymagających codziennej pomocy oraz niepełnosprawnych z ograniczeniami ruchu. Instalując taki produkt w domu wydłużysz swojemu Seniorowi okres samodzielności i godności życia pod wspólnym dachem.

Seria bidetów serii HDB (od HYUNDAI Bidet) to absolutnie światowa czołówka w produkcji bidetów elektronicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znaczącym udziałom rynkowym w USA, Korei i Australii oferowane przez nas produkty to wyroby w pełni dojrzałe i sprawdzone przez klientów na całym świecie. Wybierając nasz produkt otrzymujesz gwarancję pełnej funkcjonalności i niezawodności oraz najwyższej jakości wykonania. Gwarancja na bidety elektroniczne serii HDB wynosi 24 miesiące od daty sprzedaży.

Przy zakupie toalety myjącej (deski myjącej) warto zwrócić uwagę na łatwość zdjęcia jej z ceramiki w celu jej umycia i dezynfekcji.

 

Dlaczego wybrać bidet elektroniczny WACO Corp ?

- nawet podstawowy model jest wykonany z materiałów najwyższej jakości i prezentuje się wyjątkowo ładnie,

- każdy model posiada wszystkie możliwe funkcje mycia (zawsze oddzielne dysze dla mycia damskiego i tylnego),

- modele wyższe posiadają funkcję suszenia oraz filtr z węglem aktywnym eliminujący nieprzyjemne zapachy,

- modele HDB-1500/HDB-1500R posiadają dodatkowo pompę wody zimnej (gdy ciśnienie wodociągu jest zbyt niskie lub zmienne),

- model HDB-1500R posiada sterownik bezprzewodowy z pamięcią ustawień dla 4-ch osób,

- panel sterujący w całości wykonany jest z folii dotykowej, tak aby można go było łatwo utrzymywać w czystości,

- bidety elektroniczne serii HDB uzyskały Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH:

 

Świadectwo PZH 

Zachęcamy do zapoznania się z treścią materiału informacyjnego "JAK KORZYSTAĆ Z BIDETU ELEKTRONICZNEGO" dostępnego na stronach informacyjnych w dole strony głównej zakładka MOJE KONTO. Znajdziecie tam Państwo odpowiedzi na szereg pytań pojawiających się w czasie rozważań Czy warto kupić a jeżeli tak to na jakie funkcje warto zwrócić uwagę i za co płacić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl