Opcje przeglądania
Cena
Promocje
Oczyszczacz powietrza osobisty EOS Air WAP-10
Oczyszczacz powietrza osobisty EOS Air WAP-10
550,00 zł 490,00 zł
szt.

Deski bidetowe (sedesowe z bidetem elektronicznym) inaczej deski myjące

W naszej ofercie dostępne są dwie grupy produktów wspierających higienę intymną w przystępnej cenie:

  • nakładki myjące na sedes z funkcją bidetu
  • deski bidetowe zwane bidetami elektronicznymi

Nakładki myjące są dostępne w wariancie do podłączenia tylko wody zimnej (Bobslei IC) oraz do podłączenia wody ciepłej i zimnej (Bobslei IIC). Nakładki są sprzedawane w zestawach z akcesoriami umożliwiającymi samodzielne podłączenie do instalacji w naszej toalecie. Nakładki są mocowane pod istniejącą deską sedesową przy pomocy tych samych śrub. To co wyróżnia nakładki myjące marki HYUNDAI to szybka i precyzyjna regulacja temperatury i ciśnienia wody przy pomocy uchylnego zaworu.  Dzięki takiemu rozwiązaniu z nakładki mogą z powodzeniem korzystać osoby posiadające ograniczenia manualne ręki a panel sterujący jest łatwo utrzymać w czystości.

Nasz asortyment stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie konsumentów w wyższy standard wyposażenia łazienek. Deska bidetowa właśnie to zapewnia. Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania do toalety, można łatwo i komfortowo osiągnąć najwyższy poziom higieny intymnej. Propozycją dla wymagających i niepełnosprawnych są bidety elektroniczne obsługiwane przy pomocy panelu dotykowego lub sterownika bezprzewodowego.Marka HYUNDAI jest znana z prodykcji szeregu niezawodnych modeli samochodów, a także jest jednym z nielicznych producentów desek myjących sprzedawanych pod własną nazwą HYUNDAI oraz dla innych dystrybutorów.  Deska sedesowa z bidetem będzie zawsze ciekawym rozwiązaniem dla osób, które uprzednio jeszcze nie korzystały z takich rozwiązań.


Proponujemy wyroby cenionej w branży marki, która od kilkunastu lat zajmuje się produkcją tego rodzaju rozwiązań. Dzięki doświadczeniu firmy jej deski bidetowe odznaczają się wysoką funkcjonalnością, a przy tym są bardzo proste w obsłudze. Jednocześnie producent zadbał o łatwość montażu rozwiązania, zapewniając mu możliwie najbardziej uniwersalną formę. Dużym atutem jest także jakość materiałów, z których wykonane zostały nasze sanitariaty. Dobre gatunkowo tworzywa sztuczne są odporne na ścieranie, działanie detergentów, uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nasze deski sedesowe zachowują pierwotny, estetyczny wygląd przez lata. Wierzymy, że jakość, innowacyjne rozwiązania, a także korzystne ceny to atuty naszej oferty, które mogą Was zainteresować.

Przestrzegamy przed zakupem urządzeń nieznanych marek najczęściej w bardzo niskich cenach. Produkty takie najczęściej wykonane są z tworzyw sztucznych zmieniających kolor w trakcie użytkowania oraz stali nierdzewnej lub chromowanej gorszych gatunków. Przed zakupem warto dokładnie zapoznać się z ofertą handlową, zwykle takie produkty nawet na zdjęciach w internecie nie są białe, a po kilku latach eksploatacji w łazience plastiki stają się żółte lub żółto-brązowe. Cena modeli bidetów elektronicznych w okolicy 1000zł lub niższej, powinna uruchamiać Państwa czujność. 

Aby ocenić jakość produktu warto dokładnie przyjrzeć się wyglądowi, konstrukcji i precyzji wykonania panelu sterującego. Zwykle na podstawie tych detali łatwo ocenimy generację produktu oraz jego jakość. Gatunek i precyzja wykonania folii panelu dotykowego będzie wskazywać czy i jak długo będziemy mogli korzystać z podstawowych funkcji bidetu.

Zamieściliśmy szczegółowe opis poszczególnych modeli, co ma na celu ułatwienie podejmowania decyzji naszym Klientom. Jeśli jednak, nie znaleźliście na naszej stronie odpowiedzi na nurtujące Was pytania, to chętnie odpowiemy na nie mailowo bądź telefonicznie.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem JAK KORZYSTAĆ Z BIDETU ELEKTRONICZNEGO (DESKI BIDETOWEJ) na stronach informacyjnych zlokalizowanych u dołu witryny w grupie MOJE KONTO. Znajdziecie tam Państwo szereg informacji niedostępnych w zwykłych folderach reklamowych czy kartach produktowych.

Bidet elektroniczny HYUNDAI HDB-140

Bidet elektroniczny HYUNDAI HDB-140
Bidet elektroniczny HYUNDAI HDB-140

Bidet elektroniczny (deska bidetowa) firmy HYUNDAI posiada wszystkie funkcje i warianty mycia oraz tryb Dziecko.  Model HDB-140 posiada 4-stopniową regulację temperatury siedziska, temperatury oraz strumienia wody myjącej, a także funkcje mycia bąbelkowego, masażu wodnego oraz lewatywy. Co więcej w standardzie producent dostarcza ceramiczny przepływowy podgrzewacz wody połączony z podgrzewaczem pojemnościowym (zbiornik) oraz czujnik zajętości siedziska. Dzięki temu uruchamiany jest program oszczędzania energii kiedy bidet nie jest wykorzystywany.  W porównaniu do modelu podstawowego, HDB-140 posiada dodatkowo funkcję suszenia miejsc intymnych oraz filtr pochłaniający nieprzyjemne zapachy.

Jeżeli chcesz mieć pewność co do wyboru marki Twojego nowego bidetu, przyjrzyj się dokładnie z bliska detalom wykonania produktu takim jak: panel sterownika, kolor tworzywa (biel) z którego wykonana jest deska i pokrywa oraz przyłącze wody. Porównaj  wyroby innych producentów. 

Bidet HYUNDAI HDB-140

pielęgnacja miejsc intymnych, higiena intymna, deska z bidetem, deska myjąca, toaleta myjąca 

Hyundai Wacortec

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 890,00 zł

Bidet elektroniczny HYUNDAI HDB-1500

Bidet elektroniczny HYUNDAI HDB-1500
Bidet elektroniczny HYUNDAI HDB-1500

Bidet elektroniczny (deska bidetowa) HDB-1500 HYUNDAI Digital to najbardziej zaawansowany model ze sterownikem klasycznym. Wolno-opadająca deska i pokrywa, wygląd oraz wykonanie z materiałów najwyższej jakości będzie pasowało do najbardziej luksusowych wnętrz łazienek. Podgrzewacz pojemnościowy (zbiornik) połączony z  ceramicznym przepływowym podgrzewaczem wody już od pierwszej chwili będzie dostarczał  ciepłą wodę i tak długo jak to będzie potrzebne.  Bidet HDB-1500  jest wyposażony także w filtr węglowy pochłaniający nieprzyjemne zapachy w czasie korzystania z toalety. Przy pomocy jednego przycisku bidet szybko można zdjąć z muszli sedesowej aby szybko i wygodnie umyć ceramikę każdorazowo jeśli zajdzie taka potrzeba. Oddzielne uruchamiane dysze dla mycia damskiego oraz tylnego pozwalają na zachowanie najwyższego stopnia higieny intymnej każdego dnia.

Jeżeli chcesz mieć pewność co do wyboru marki Twojego nowego bidetu, przyjrzyj się dokładnie z bliska detalom wykonania produktu takim jak: panel sterownika, kolor tworzywa (biel) z którego wykonana jest deska i pokrywa oraz przyłącze wody. Porównaj  wyroby innych producentów.

Bidet HYUNDAI HDB-1500

pielęgnacja i higiena miejsc intymnych, deska z bidetem, deska myjąca, toaleta myjąca 

Dostępność: dostępne

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2 000,00 zł

Bidet elektroniczny HYUNDAI HDB-1500R

Bidet elektroniczny HYUNDAI HDB-1500R
Bidet elektroniczny HYUNDAI HDB-1500R

Bidet elektroniczny HDB-1500R HYUNDAI Digital to najbardziej zaawansowany model w ofercie pozwalający na zapamiętanie wszystkich parametrów nastaw dla 4 osób korzystających z toalety. Sterowanie odbywa się przy pomocy panelu bezprzewodowego, chociaż dodatkowo obok przyłącza wody znajduje się panel ręczny obsługiujący podstawowe funkcje. Panel zdalnego sterowania z dużym czytelnym ekranem LCD można powiesić na ścianie lub położyć na półeczce.

Osoby starsze lub niepełnosprawne zdecydowanie poprawią jakość swojego życia, gdy nie będą musiały codziennie prosić o pomoc bliskich aby móc skorzystać z toalety. 

Bidet HYUNDAI HDB-1500R

codzienna higiena i pielęgnacja miejsc intymnych, deska z bidetem, deska myjąca, toaleta myjąca 

Hyundai Wacortec

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2 200,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl