Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Nakładka bidetowa na sedes BOBSLEI

Bidet o prostej konstrukcji z podłączeniem do ciepłej i zimnej wody to wygodne i funkcjonalne wyposażenie współczesnej łazienki. Produkty serii BOBSLEI pozwalają na łatwy i szybki ich montaż na prawie każdej muszli sedesowej. Dzięki przemyślanej konstrukcji oraz zestandaryzowanych wymiarach - możliwe jest mycie tylne oraz damskie bezpośrednio na sedesie bez konieczności przyjmowania mało komfortowych pozycji.  Nakładka myjąca na sedes z funkcjami bidetu będzie pasowała do całej gamy muszli sedesowych półokrągłych, owalnych a nawet prostokątnych.

BOBSLEI I - tylko woda zimna                                                         BOBSLEI II - woda ciepła i zimna

   
Konstrukcja nakładki myjącej BOBSLEI z nieco przesuniętym ukośnie panelem mocującym rozwiązuje problemy wykorzystania dotychczasowej deski sedesowej. Powierzchnia nakładki myjącej BOBSLEI z zapasem mieści się pomiędzy deską a krawędzią muszli sedesowej bez śladów wybrzuszenia czy załamania.

Zawór sterowany wychylnym uchwytem umożliwia jednoczesne ustawienie ciśnienia i temperatury wody. W przeciwieństwie do innych rozwiązań (z pokrętłami "umieszczonymi za plecami") tylko jeden uchwyt sterujący  pozwala szybkie i precyzyjne sterowanie temperaturą i ciśnieniem strumienia wody. Dzięki temu nakładka BOBSLEI może być użytkowana również przez osoby o ograniczonej sprawności ręki lub dłoni.  Wszystkie modele BOBSLEI zaopatrzone są w oddzielne dysze do mycia damskiego i tylnego, zapewniając maksymalny poziom higieny. Produkt polecany jest szczególnie dla osób narażonych na infekcje intymne, a także ułatwiający czynności toaletowe opiekunom osób starszych i niepełnosprawnych.
 

Film opisujący budowę i zasadę działania nakładki myjącej BOBSLEI:

 

 

 

Film opisujący procedurę samodzielnej instalacji nakładki myjącej  HYUNDAI BOBSLEI

 

Czy osoby niepełnosprawne mogą się ubiegać o refundację kosztów zakupu urządzenia?

Oczywiście, istnieje taka możliwość i to niezależnie od tego, który model nakładki myjącej na WC z funkcją bidetu Cię interesuje. O dofinansowanie można ubiegać się z programu „Likwidacja barier technicznych w związku z indywidualnymi potrzebami osób niepełnosprawnych”. Należy złożyć pisemny wniosek do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w centrum zamieszkania, uzasadnić zakup oferowanego przez nas produktu, a jeżeli decyzja organu będzie pomyślna, odzyskamy część pieniędzy wydanych na modernizację toalety. Dokładną wysokość kwoty, w jakiej zrefundowana zostanie nakładka myjąca na WC z funkcją bidetu, trudno jednak określić. Każdy przypadek rozpatrywany jest bowiem indywidualnie. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć tutaj: https://www.pfron.org.pl/osoby-niepelnosprawne/sprawna-komunikacja/likwidacja-barier-w-komunikowaniu/.

Czemu warto wybrać nakładki myjące marki WACO?

Z wielu powodów. Wypada podkreślić przede wszystkim, że rozwiązania stworzone przez tego renomowanego koreańskiego producenta są bardzo intuicyjne w obsłudze, a do tego charakteryzują się świetną żywotnością. Nakładki myjące z funkcjami bidetu są ponadto nieskomplikowane w instalacji, gdyż zapewniona jest kompatybilność ze zdecydowaną większością dostępnych na rynku desek sedesowych do WC. Ważną zaletą produktów jest również ich niezwykle prosta pielęgnacja – każdy z modeli prezentowanych w sklepie online Aquasol wyposażony jest w nowoczesną funkcję czyszczenia dysz myjących przeciwdziałającą osadzaniu się kamienia, dzięki czemu z zachowaniem optymalnego poziomu higieny nie będzie problemu.

Jeżeli zastanawiasz się natomiast, dlaczego powinieneś zrobić zakupu właśnie u nas, spieszymy z odpowiedzią. Tylko w naszym sklepie internetowym masz gwarancję oryginalności zamówionego produktu i możesz liczyć na kompleksowe, fachowe doradztwo – także posprzedażowe. Dzięki świetnej znajomości branży możemy Cię też zapewnić, że w sprzedaży posiadamy jedynie nakładki myjące na WC wyposażone w funkcję bidetu o najlepszym możliwym stosunku jakości do ceny. Zapraszamy więc do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl