Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Nakładka bidetowa na sedes BOBSLEI

Bidet o prostej konstrukcji z podłączeniem do ciepłej i zimnej wody to wygodne i funkcjonalne wyposażenie współczesnej łazienki. Produkty serii BOBSLEI pozwalają na łatwy i szybki ich montaż na prawie każdej muszli sedesowej. Dzięki przemyślanej konstrukcji oraz zestandaryzowanych wymiarach - możliwe jest mycie tylne oraz damskie bezpośrednio na sedesie bez konieczności przyjmowania mało komfortowych pozycji.  Nakładka myjąca na sedes z funkcjami bidetu będzie pasowała do całej gamy muszli sedesowych półokrągłych, owalnych a nawet prostokątnych.

BOBSLEI I - tylko woda zimna                                                         BOBSLEI II - woda ciepła i zimna

   
Konstrukcja nakładki myjącej BOBSLEI z nieco przesuniętym ukośnie panelem mocującym rozwiązuje problemy wykorzystania dotychczasowej deski sedesowej. Powierzchnia nakładki myjącej BOBSLEI z zapasem mieści się pomiędzy deską a krawędzią muszli sedesowej bez śladów wybrzuszenia czy załamania.

Zawór sterowany wychylnym uchwytem umożliwia jednoczesne ustawienie ciśnienia i temperatury wody. W przeciwieństwie do innych rozwiązań (z pokrętłami "umieszczonymi za plecami") tylko jeden uchwyt sterujący  pozwala szybkie i precyzyjne sterowanie temperaturą i ciśnieniem strumienia wody. Dzięki temu nakładka BOBSLEI może być użytkowana również przez osoby o ograniczonej sprawności ręki lub dłoni.  Wszystkie modele BOBSLEI zaopatrzone są w oddzielne dysze do mycia damskiego i tylnego, zapewniając maksymalny poziom higieny. Produkt polecany jest szczególnie dla osób narażonych na infekcje intymne, a także ułatwiający czynności toaletowe opiekunom osób starszych i niepełnosprawnych.
 

Film opisujący budowę i zasadę działania nakładki myjącej BOBSLEI:

 

 

 

Film opisujący procedurę samodzielnej instalacji nakładki myjącej  HYUNDAI BOBSLEI

 

Nakładka bidetowa na sedes Bobslei IC

Nakładka bidetowa na sedes Bobslei IC
Nakładka bidetowa na sedes Bobslei IC

Nakładkę bidetową na sedes instaluje się samodzielnie na powierzchni muszli sedesowej tymi samymi śrubami, którymi przykręcona jest deska sedesowa. Nakładka zasilana jest tylko wodą zimną bez prądu. Prezentowany produkt ułatwia codzienną higienę intymną oraz pomaga osobom starszym w codziennej toalecie możliwie najniższym kosztem. Producent przewidział oddzielne dysze do mycia damskiego i tylnego dla zapewnienia najwyższego poziomu higieny. Ciśnienie strumienia wody regulujemy szybko za pomocą wychylnego zaworu dzięki czemu nawet osoby z ograniczeniami manualnymi będą go mogły obsługiwać  Nakładka myjąca Bobslei to produkt wykonany z najlepszych materiałów aby służyć Ci przez długi okres czasu. Wyrób jest dostarczany z zestawem podstawowych akcesoriów umożliwiających łatwą i szybką instalację. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 270,00 zł
szt.

Nakładka bidetowa na sedes Bobslei IIC

Nakładka bidetowa na sedes Bobslei IIC
Nakładka bidetowa na sedes Bobslei IIC

Nakładka bidetowa BOBSLEI IIC dostarczana jest z zestawem niezbędnych elementów pozwalających na samodzielną instalację. Mocowana jest na powierzchni muszli sedesowej śrubami, którymi przykręcona jest deska sedesowa. Bidet zasilany jest zimną i ciepłą wodą bez elektryczności. Produkt ułatwia codzienną higienę intymną w możliwie najniższej cenie. Producent przewidział oddzielne dysze do mycia damskiego i tylnego dla zapewnienia najwyższego poziomu higieny. Nakładki Bobslei to wyroby renomowanej marki starannie wykonane z najlepszych materiałów, aby służyć Ci przez długi okres czasu. Sterowanie temperaturą i ciśnieniem dzięki uchylnej dźwigni pozwala na szybką i precyzyjną regulację. Dzięki takiemu rozwiązaniu nakładka myjąca może być obsługiwana przez osoby starsze, wymagające opieki również z ograniczeniami manualnymi.

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 370,00 zł
szt.

Czy osoby niepełnosprawne mogą się ubiegać o refundację kosztów zakupu urządzenia?

Oczywiście, istnieje taka możliwość i to niezależnie od tego, który model nakładki myjącej na WC z funkcją bidetu Cię interesuje. O dofinansowanie można ubiegać się z programu „Likwidacja barier technicznych w związku z indywidualnymi potrzebami osób niepełnosprawnych”. Należy złożyć pisemny wniosek do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w centrum zamieszkania, uzasadnić zakup oferowanego przez nas produktu, a jeżeli decyzja organu będzie pomyślna, odzyskamy część pieniędzy wydanych na modernizację toalety. Dokładną wysokość kwoty, w jakiej zrefundowana zostanie nakładka myjąca na WC z funkcją bidetu, trudno jednak określić. Każdy przypadek rozpatrywany jest bowiem indywidualnie. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć tutaj: https://www.pfron.org.pl/osoby-niepelnosprawne/sprawna-komunikacja/likwidacja-barier-w-komunikowaniu/.

Czemu warto wybrać nakładki myjące marki WACO?

Z wielu powodów. Wypada podkreślić przede wszystkim, że rozwiązania stworzone przez tego renomowanego koreańskiego producenta są bardzo intuicyjne w obsłudze, a do tego charakteryzują się świetną żywotnością. Nakładki myjące z funkcjami bidetu są ponadto nieskomplikowane w instalacji, gdyż zapewniona jest kompatybilność ze zdecydowaną większością dostępnych na rynku desek sedesowych do WC. Ważną zaletą produktów jest również ich niezwykle prosta pielęgnacja – każdy z modeli prezentowanych w sklepie online Aquasol wyposażony jest w nowoczesną funkcję czyszczenia dysz myjących przeciwdziałającą osadzaniu się kamienia, dzięki czemu z zachowaniem optymalnego poziomu higieny nie będzie problemu.

Jeżeli zastanawiasz się natomiast, dlaczego powinieneś zrobić zakupu właśnie u nas, spieszymy z odpowiedzią. Tylko w naszym sklepie internetowym masz gwarancję oryginalności zamówionego produktu i możesz liczyć na kompleksowe, fachowe doradztwo – także posprzedażowe. Dzięki świetnej znajomości branży możemy Cię też zapewnić, że w sprzedaży posiadamy jedynie nakładki myjące na WC wyposażone w funkcję bidetu o najlepszym możliwym stosunku jakości do ceny. Zapraszamy więc do składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl