Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Bidety elektroniczne WACO Corp. (dotychczas HYUNDAI)

Nowoczesny bidet elektroniczny jest coraz częściej spotykanym elementem wyposażenia współczesnej łazienki. Produkt posiada intuicyjny panel sterowania, który uruchamia w pełni zautomatyzowane czynności myjące: damskie lub tylne, mycie z masażem wodnym lub dodatkowe funkcje jak "nasiadówka czy lewatywa".  Możliwe jest zaprogramowanie temperatury deski, wody oraz siły strumienia myjącego tak, aby dostosować pracę bidetu elektronicznego do własnych potrzeb.  Warto zapamiętać, że każdy bidet elektroniczny serii HDB posiada w standardzie wszystkie możliwe warianty mycia z masażem, hybrydowy podgrzewacz wody (połączenia podgrzewania w zbiorniku i przepływowego) oraz czujnik zajętości deski (w celu efektywnego ograniczenia zużycia energii). Ponadto przed i po każdym użyciu dysze (oddzielne dla mycia damskiego i tylnego) są czyszczone automatycznie, w celu zagwarantowania najwyższego poziomu higieny. Oferowane modele posiadają dodatkowo funkcję suszenia eliminującą konieczność stosowania papieru toaletowego.

Bidety elektroniczne HDB dostępne są w postaci deski myjącej o klasycznym bądź wydłużonym kształcie. Siedzisko wykonane jest z trwałego tworzywa sztucznego najwyższej jakości w kolorze białym perłowym, które nawet po upływie lat nie ulegnie zżółknięciu i efektownie prezentować się będzie przez cały okres użytkowania. Dodatkowym atutem bidetu jest ciche, powolne zamykanie deski i pokrywy, dzięki podwójnym zawiasom wyposażonym w amortyzatory.

Produkt jest szczególnie pomocny w utrzymaniu higieny u osób starszych wymagających codziennej pomocy oraz niepełnosprawnych z ograniczeniami ruchu. Instalując taki produkt w domu wydłużysz swojemu Seniorowi okres samodzielności i godności życia pod wspólnym dachem.

Seria bidetów serii HDB (od HYUNDAI Bidet) to absolutnie światowa czołówka w produkcji bidetów elektronicznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znaczącym udziałom rynkowym w USA, Korei i Australii oferowane przez nas produkty to wyroby w pełni dojrzałe i sprawdzone przez klientów na całym świecie. Wybierając nasz produkt otrzymujesz gwarancję pełnej funkcjonalności i niezawodności oraz najwyższej jakości wykonania. Gwarancja na bidety elektroniczne serii HDB wynosi 24 miesiące od daty sprzedaży.

Przy zakupie toalety myjącej (deski myjącej) warto zwrócić uwagę na łatwość zdjęcia jej z ceramiki w celu jej umycia i dezynfekcji.

Dlaczego wybrać bidet elektroniczny WACO Corp ?

- każdy model posiada wszystkie możliwe funkcje mycia (oddzielne dysze dla mycia damskiego i tylnego) i suszenie
  oraz posiadają wbudowaną pompę wody zimnej (gdy ciśnienie wody jest niskie lub zmienne),

- modele HDB-1500 i HDB-1500R mają wymuszony obieg powietrza przez wymienny filtr z węglem aktywnym eliminujący nieprzyjemne zapachy,
- model HDB-1500R posiada sterownik bezprzewodowy z pamięcią ustawień dla 4-ch osób,
- panel sterujący w całości wykonany jest z folii dotykowej, tak aby można go było łatwo utrzymywać w czystości,
- bidety elektroniczne serii HDB uzyskały Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH:

Zachęcamy do zapoznania się z treścią materiału informacyjnego "JAK KORZYSTAĆ Z BIDETU ELEKTRONICZNEGO" dostępnego na stronach informacyjnych w dole strony głównej zakładka MOJE KONTO. Znajdziecie tam Państwo odpowiedzi na szereg pytań pojawiających się w czasie rozważań Czy warto kupić a jeżeli tak to na jakie funkcje warto zwrócić uwagę i za co płacić.

Bidet elektroniczny HDB-1300

Bidet elektroniczny HDB-1300
Bidet elektroniczny HDB-1300

Bidet elektroniczny (deska bidetowa) HDB-1300 to produkt dla najbardziej wymagających. Wolno-opadająca deska i pokrywa a zwłaszcza wygląd i wykonanie bidetu, będzie pasowało do najbardziej eleganckich wnętrz łazienek. Bidet ma wbudowaną pompę wody zimnej aby uniezależnić się od ciśnienia wody wodociągowej. Model HDB-1300 jest wyposażony w wielostopniową regulację temperatury siedziska, wody myjącej, powietrza suszącego oraz ciśnienia strumienia wody myjącej. Niezastąpiony dla codziennej higieny intymnej wymagających kobiet i mężczyzn. Podgrzewacz pojemnościowy (zbiornik) połączony z  ceramicznym przepływowym podgrzewaczem wody już od pierwszej chwili będzie dostarczał  ciepłą wodę i tak długo jak to będzie potrzebne. Oddzielnie uruchamiane dysze dla mycia tylnego oraz damskiego pozwalają na zachowanie najwyższego stopnia higieny w czasie użytkowania. Czujnik zajętości deski przełączy bidet elektroniczny w jeden z trybów oszczędzania energii kiedy nie jest wykorzystywany.

Jeżeli chcesz mieć pewność co do wyboru marki Twojego nowego bidetu, przyjrzyj się dokładnie z bliska detalom wykonania produktu takim jak: panel sterownika, kolor tworzywa (biel) z którego wykonana jest deska i pokrywa oraz przyłącze wody. Porównaj  wyroby innych producentów.

Bidet HDB-1300

pielęgnacja i higiena miejsc intymnych, deska z bidetem, deska myjąca, toaleta myjąca 

Hyundai Wacortec

Dostępność: dostępne

Wysyłka w: wymagany kontakt ze sklepem

Cena:

1 550,00 zł

szt.

Bidet elektroniczny HDB-1500

Bidet elektroniczny HDB-1500
Bidet elektroniczny HDB-1500

Bidet elektroniczny (deska bidetowa) HDB-1500 Digital to najbardziej zaawansowany model ze sterownikem klasycznym. Wolno-opadająca deska i pokrywa, wygląd oraz wykonanie z materiałów najwyższej jakości będzie pasowało do najbardziej luksusowych wnętrz łazienek. Podgrzewacz pojemnościowy (zbiornik) połączony z  ceramicznym przepływowym podgrzewaczem wody już od pierwszej chwili będzie dostarczał  ciepłą wodę i tak długo jak to będzie potrzebne.  Bidet HDB-1500  jest wyposażony także w filtr węglowy pochłaniający nieprzyjemne zapachy w czasie korzystania z toalety. Przy pomocy jednego przycisku bidet szybko można zdjąć z muszli sedesowej aby szybko i wygodnie umyć ceramikę każdorazowo jeśli zajdzie taka potrzeba. Oddzielne uruchamiane dysze dla mycia damskiego oraz tylnego pozwalają na zachowanie najwyższego stopnia higieny intymnej każdego dnia.

Jeżeli chcesz mieć pewność co do wyboru marki Twojego nowego bidetu, przyjrzyj się dokładnie z bliska detalom wykonania produktu takim jak: panel sterownika, kolor tworzywa (biel) z którego wykonana jest deska i pokrywa oraz przyłącze wody. Porównaj  wyroby innych producentów.

Bidet HDB-1500

pielęgnacja i higiena miejsc intymnych, deska z bidetem, deska myjąca, toaleta myjąca 

Dostępność: brak towaru

Cena:

1 900,00 zł

Bidet elektroniczny HDB-1500R

Bidet elektroniczny HDB-1500R
Bidet elektroniczny HDB-1500R

Bidet elektroniczny HDB-1500R Digital to najbardziej zaawansowany model w ofercie pozwalający na zapamiętanie wszystkich parametrów nastaw dla 4 osób korzystających z toalety. Sterowanie odbywa się przy pomocy panelu bezprzewodowego, chociaż dodatkowo obok przyłącza wody znajduje się panel ręczny obsługujący podstawowe funkcje. Panel zdalnego sterowania z dużym czytelnym ekranem LCD można powiesić na ścianie lub położyć na półeczce.

Osoby starsze lub niepełnosprawne zdecydowanie poprawią jakość swojego życia, gdy nie będą musiały codziennie prosić o pomoc bliskich aby móc skorzystać z toalety. 

Bidet HDB-1500R

codzienna higiena i pielęgnacja miejsc intymnych, deska z bidetem, deska myjąca, toaleta myjąca 

Dostępność: brak towaru

Cena:

2 200,00 zł

Cena a jakość deski myjącej

Przestrzegamy przed zakupem urządzeń nieznanych marek najczęściej w bardzo niskich cenach. Produkty takie najczęściej wykonane są z tworzyw sztucznych zmieniających kolor w trakcie użytkowania oraz stali gorszego gatunku. Przed zakupem warto dokładnie zapoznać się z ofertą handlową, zwykle takie produkty nawet na zdjęciach w internecie nie są białe, a po roku eksploatacji w łazience plastiki stają się żółte lub żółto-brązowe. Cena bidetów elektronicznych w okolicy 1000 PLN, powinna wzbudzać czujność.

Jak rozpoznać produkt dobrej jakości? 

Warto dokładnie przyjrzeć się wyglądowi, konstrukcji i precyzji wykonania panelu sterującego. Zwykle na podstawie tych detali łatwo ocenimy generację produktu oraz jego jakość. Gatunek i precyzja wykonania folii panelu dotykowego będzie wskazywać, czy i jak długo będziemy mogli korzystać z podstawowych funkcji produktu.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem JAK KORZYSTAĆ Z DESKI BIDETOWEJ ELEKTRONICZNEJ na stronach informacyjnych zlokalizowanych u dołu witryny w grupie MOJE KONTO. Znajdziecie tam Państwo szereg informacji niedostępnych w zwykłych folderach reklamowych czy kartach produktowych.

Czy osoby niepełnosprawne mogą się ubiegać o refundację kosztów zakupu urządzenia?

O dofinansowanie można ubiegać się z programu „Likwidacja barier technicznych w związku z indywidualnymi potrzebami osób niepełnosprawnych”. Należy złożyć pisemny wniosek do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w centrum zamieszkania, uzasadnić zakup oferowanego przez nas produktu, a jeżeli decyzja organu będzie pomyślna, odzyskamy część pieniędzy wydanych na modernizację toalety. Dokładną wysokość kwoty, w jakiej będzie refundacja, trudno jednak określić. Każdy przypadek rozpatrywany jest bowiem indywidualnie. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć tutaj: 

https://www.pfron.org.pl/osoby-niepelnosprawne/sprawna-komunikacja/likwidacja-barier-w-komunikowaniu/

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl