Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Akcesoria do bidetów elektronicznych (desek bidetowych) HYUNDAI HDB i nakładek myjących z funkcjami bidetu BOBSLEI

 

Filtry do wody MF (tzw. mikrocząsteczek) zatrzymujące ziarna piasku, rdzy czy metalu zapobiegające uszkodzeniu zaworów ceramicznych lub zapychaniu dysz myjących bidetu.

Filtry MF (FW BOB) posiadają króćce o średnicy 6 mm do wykorzystania w instalacji doprowadzania wody produktów serii BOBSLEI. Przy zamówieniu filtra MF BOB dostarczamy w cenie komplet szybko-złączek dla szybkiego i łatwego włączenia filtra w obieg wody.

Filtry MF (FW HDB) są przystosowane do łatwej samodzielnej wymiany w instalacji doprowadzania zimnej wody do bidetu. To są dokładnie takie same filtry jak otrzymują Państwo w fabrycznie zapakowanym urządzeniu.

Filtry do wody (FC HDB) węglowe do serii bidetów HDB są zalecane w instalacji doprowadzającej, tylko wówczas, kiedy jakość doprowadzanej wody nie jest wystarczająca z powodu zapachu i wymaga uzdatnienia aktywnym węglem. Zastosowanie filtrów węglowych rekomendowane jest dla bidetów elektronicznych posiadających własną pompę zimnej wody (HDB-1300, HDB-1500). 

Filtry do usuwania zapachów (FZ HDB) do bidetów elektronicznych modele: HDB-140, HDB-1500, HDB-1500R.

Zestaw montażowy na powierzchni ceramiki "od góry" rozwiązuje problem instalacji bidetu elektronicznego jeżeli muszla nie posiada otworów do montażu na wylot. W takiej sytuacji klient jest zmuszony do zakupu fabrycznej deski sedesowej mocowanej za pomocą kotwiczki wkładanej przez otwory od góry. 

Posiadamy stały zapas fabrycznych części zamiennych do oferowanych przez nas produktów,  aby również po okresie gwarancji koszt ewentualnej naprawy czy wymiany zużytej części nie doprowadzał naszych klientów do bólu głowy i nieplanowanych wydatków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl