Z powodu wyjazdu służbowego przerwa w realizacji zamówień do czwartku 30 marca br.

Nowoczesne bidety WACO

… zawsze w dobrej cenie

Nowoczesny bidet elektroniczny jest coraz częściej spotykanym elementem wyposażenia współczesnej łazienki. Bidety elektroniczne zwane czasem deskami lub toaletami myjącymi stają się coraz powszechniejsze nie tylko w luksusowych apartamentach i hotelach, ale również w domach i mieszkaniach z wielkiej płyty. Z proponowanych przez nas rozwiązań może skorzystać każdy ze względu na atrakcyjne ceny!

Bidety HDB firmy HYUNDAI umożliwiają instalację nawet na niektórych zestawach WC typu kompakt - ułatwiając codzienną higienę intymną całej rodzinie. Proponowane przez nas produkty stanowią także doskonałe rozwiązanie dla osób starszych bądź niepełnosprawnych, które już nie będą musiały prosić domowników lub opiekunów o pomoc w korzystaniu z toalety.

Cena naszych produktów jest wyjątkowo konkurencyjna, dlatego polecamy je nie tylko klientom biznesowym ale również indywidualnym. Produkty sprzedawane przez naszą firmę objęte są 2 letnią gwarancją oraz serwisem pogwarancyjnym importera.

Sztandarowym produktem, proponowanym w naszym sklepie internetowym jest elektroniczny bidet renomowanej marki Hyundai. W zależności od preferencji klienta, proponujemy wariant klasyczny, jak również model o wydłużonym kształcie. Taki asortyment gwarantuje, że dopasujesz produkt do wyposażenia swojej łazienki.

Zadbaj o czystość i komfort

W asortymencie produktów naszej firmy znajdziesz zarówno funkcjonalną nakładkę myjącą na WC, jak również nowoczesny, funkcjonalny bidet. Cena naszych artykułów sprawia, że każdy klient będzie mógł pozwolić sobie na odrobinę komfortu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt, który będzie Ci najlepiej odpowiadał!.

Polecane produkty

ALANCE zestaw do masażu limfatycznego nóg

ALANCE zestaw do masażu limfatycznego nóg
ALANCE zestaw do masażu limfatycznego nóg

Zestaw do masażu (drenażu) limfatycznego nóg składa się z mankietu na obydwie nogi oraz sterownika systemu GSM03 wraz z pilotem bezprzewodowym. Mankiety na nogi można poszerzyć dokupując opcjonalne wstawki wpinane na zamek błyskawiczny na całej długości. W zestawie są dostępne mankiety o rozmiarach M, L, XL, XXL oraz X-Long. Podstawowy kolor mankietu oraz sterownika jest czarny, na życzenie ciemny brąz lub jasny (kość słoniowa).

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 1 600,00 zł

Oczyszczacz powietrza osobisty EOS Air WAP-10

Oczyszczacz powietrza osobisty EOS Air WAP-10
Oczyszczacz powietrza osobisty EOS Air WAP-10

Osobisty oczyszczacz powietrza posiada 3-stopniowy system filtracji powietrza. Urządzenie gwarantuje 99,5% skuteczności w zatrzymywaniu pyłów, bakterii, wirusów (COVID-19). Oczyszczacz posiada także wbudowany jonizator oraz wentylator kierujący oczyszczone powietrze w okolice ust i nosa. Akumulator oczyszczacza jest ładowany przy pomocy ładowarki telefonu komórkowego i wystarcza na 13 godzin nieprzerwanej pracy.

Dostępność: mała ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 330,00 zł
szt.

Bidet elektroniczny HDB-1500R

Bidet elektroniczny HDB-1500R
Bidet elektroniczny HDB-1500R

Bidet elektroniczny HDB-1500R Digital to najbardziej zaawansowany model w ofercie pozwalający na zapamiętanie wszystkich parametrów nastaw dla 4 osób korzystających z toalety. Sterowanie odbywa się przy pomocy panelu bezprzewodowego, chociaż dodatkowo obok przyłącza wody znajduje się panel ręczny obsługujący podstawowe funkcje. Panel zdalnego sterowania z dużym czytelnym ekranem LCD można powiesić na ścianie lub położyć na półeczce.

Osoby starsze lub niepełnosprawne zdecydowanie poprawią jakość swojego życia, gdy nie będą musiały codziennie prosić o pomoc bliskich aby móc skorzystać z toalety. 

Bidet HDB-1500R

codzienna higiena i pielęgnacja miejsc intymnych, deska z bidetem, deska myjąca, toaleta myjąca 

Dostępność: średnia ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 2 200,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl