Bidet elektroniczny – dlaczego jest przydatny w toalecie? 0

W krajach takich jak Japonia, Chiny, Korea czy Australia bidety elektroniczne stanowią niemal obowiązkowe wyposażenie toalet nie tylko prywatnych, ale i w hotelach oraz innych miejscach użyteczności publicznej. W Polsce rozwiązanie to nie jest jeszcze aż tak popularne, choć nie da się nie zauważyć, że sięga po nie coraz więcej osób.

Jak działa bidet elektroniczny?

Dostępne w naszej ofercie urządzenia mają postać deski bidetowej i można je w prosty sposób zamocować zamiast tradycyjnej deski sedesowej. Konieczne jest tylko doprowadzenie zimnej wody z wodociągu oraz podłączenie do gniazdka elektrycznego z uziemieniem.

Urządzenie to ma kilka funkcji, które możemy włączyć za pomocą intuicyjnego panelu. To przede wszystkim wysuwana dysza myjąca w różnych trybach (standardowy, pulsujący, masaż wodny do lewatywy). Co ważne, po każdym myciu dysze są automatycznie czyszczone. Dodatkowo, po zakończonym myciu uruchamia się funkcja suszenia. Dzięki temu nie jest konieczne korzystanie z papieru toaletowego.

Bidet elektroniczny posiada również szereg innych możliwości, tzn.:

  • podgrzewanie wody do mycia,
  • podgrzewanie siedziska,
  • czujnik zajętości deski,
  • powolne zamykanie deski i pokrywy (system wolnoopadający),
  • eliminacja nieprzyjemnych zapachów (dotyczy modeli wyposażonych w filtr węglowy).


Dlaczego warto zainstalować bidet elektroniczny?

To niesamowicie funkcjonalne urządzenie, które znacznie ułatwi codzienne dbanie o higienę intymną. Szczególnie sprawdzi się w łazienkach, z których korzystają seniorzy oraz osoby o ograniczonej sprawności ruchowej. Dzięki zaawansowanej technologii dbanie o codzienną higienę jeszcze nigdy nie było tak proste. Funkcja mycia i suszenia z powodzeniem zastąpi używanie papieru toaletowego i zapewni wyższy poziom higieny. Dodatkowo, funkcja masażu może znacznie ułatwić wypróżnianie.

Ponadto bidety elektroniczne zostały zaprojektowane w taki sposób, by stanowiły doskonałe połączenie walorów użytkowych z estetycznymi. Prosty, elegancki design deski sprawia, że rozwiązanie to wkomponuje się w każdą aranżację toalety, urządzonej zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl