Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Deski bidetowe

W naszej ofercie dostępne są dwie grupy produktów ułatwiających higienę intymną: Deski bidetowe (toalety myjące czy bidety elektroniczne) oraz nakładki bidetowe na sedes.

Nakładki bidetowe są dostępne w wariancie do podłączenia tylko wody zimnej (Bobslei I) oraz do podłączenia wody ciepłej i zimnej (Bobslei II). Nakładki są sprzedawane w zestawach z akcesoriami umożliwiającymi samodzielne podłączenie do instalacji w naszej toalecie. Mocowane polega na zdjęciu deski sedesowej włożeniu pod nią nakładki i przykręcenie do miski przy pomocy tych samych śrub. To, co wyróżnia nakładki myjące marki WACO Corp., to szybka i precyzyjna regulacja temperatury i ciśnienia wody przy pomocy uchylnego zaworu. Dzięki takiemu rozwiązaniu z nakładki mogą z powodzeniem korzystać osoby posiadające ograniczenia manualne ręki, a panel sterujący jest łatwo utrzymać w czystości. Do połowy 2021 roku produkty były oferowane pod marką HYUNDAI Wacortech Co. Ltd.

Deska myjąca zwana deską bidetową - lepszy standard wyposażenia łazienki

Nasz asortyment stanowi odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie konsumentów w wyższy standard wyposażenia łazienek. Nakładana na miskę ceramiczną nakładka bidetowa właśnie to zapewnia. Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania do toalety można łatwo i komfortowo osiągnąć najwyższy poziom higieny intymnej. Propozycją dla wymagających i niepełnosprawnych jest deska sedesowa z bidetem elektronicznym obsługiwanym przy pomocy panelu dotykowego lub sterownika bezprzewodowego. 

Deska myjąca jako toaleta myjąca renomowanego producenta

Proponujemy wyroby cenionej w branży marki, która od kilkunastu lat zajmuje się produkcją tego rodzaju rozwiązań. Dzięki doświadczeniu firmy jej wyroby odznaczają się wysoką funkcjonalnością, a przy tym są bardzo proste w obsłudze. Jednocześnie producent zadbał o łatwość montażu rozwiązania, zapewniając mu możliwie najbardziej uniwersalną formę. Dużym atutem jest także jakość materiałów, z których wykonane zostały nasze sanitariaty. Dobre gatunkowo tworzywa sztuczne są odporne na ścieranie, działanie detergentów, uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nasze nakładki sedesowe zachowują pierwotny, estetyczny wygląd przez lata. Wierzymy, że jakość, innowacyjne rozwiązania, a także korzystne ceny to atuty naszej oferty, które mogą Was zainteresować.

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl