O firmie

Sklep internetowy aquasol.pl jest prowadzony przez importera produktów marek ALANCE, WACO Corp.

Firma AQUASOL rozpoczęła działalność 2 maja 2017r. Właściciel firmy posiada ponad 20 letnie doświadczenie pracy w działach handlowych liderów rynku produktów elektroniki konsumenckiej - korporacjach japońskiej i koreańskiej.

Sprzedaż bidetów elektronicznych będących standardowym wyposażeniem 4-5 gwiazdkowych hoteli w Japonii, Korei, Chinach czy Australii wciąż jest wzywaniem na rynku krajowym. Wychodząc naprzeciw konsumentom krajowym nasza oferta zawiera produkty będące optymalnym stosunkiem jakości do ceny.

Bidetów elektronicznych w dużych luksusowych salonach łazienkowych Państwo nie znajdziecie. Właściciele tych firm są zainteresowani prezentacją i sprzedażą wyłącznie najdroższych rozwiązań tzw. toalet myjących luksusowych marek w cenach od 6 do 12tys zł. Pomimo wysokiej ceny funkcjonalność tych drogich toalet zdecydowanie ustępuje markowym bidetom elektronicznym, które są już 3-cią generacją rodziny produktów higieny intymnej i stale rozwijaną.  Za zaoszczędzone pieniądze można dodatkowo wymienić ceramikę na zestaw podtynkowy lub kompakt a często wykonać poważny remont. Bidety elektroniczne WACO (wcześniej produkowane pod marką HYUNDAI) można instalować na niektórych zestawach WC kompakt co wprowadza nową jakość dla mieszkańców bloków w których często łazienka z toaletą są jednym małym pomieszczeniem. 

Ambicją firmy jest promowanie i propagowanie rozwiązań ułatwiających codzienną higienę intymną również osobom starszym i niepełnosprawnym. Będziemy reklamować i promować produkty tak długo, aż uda się skłonić sklepy z artykułami rehabilitacyjnymi do prezentowania i sprzedawania tego typu asortymentu. Wiele osób w podeszłym wieku nie ma umiejętności korzystania z internetu, a tego typu produktów nie może znaleźć w dużych salonach największych miast w Polsce. Jesteśmy otwarci na rozmowę ze stowarzyszeniami o każdej formie promocji czy prezentacji osobom dla których posiadanie tego typu produktów zdecydowanie ułatwi życie.

Łatwość instalacji, ergonomia połączona z funkcjonalnością to dłuższa samodzielność w  zapewnieniu codziennej higieny osób w senioralnym wieku pozwalając na korzystanie z toalety bez pomocy bliskich czy opiekuna. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl