Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Zestawy do masażu limfatycznego

Drenaż jest zalecany osobom przechodzącym rekonwalescencję po zabiegach lekarskich i w przypadku problemów związanych z przepływem chłonki czy zaburzeniami gospodarki wodno-elektrolitowej. W tej zakładce znajdą Państwo zestaw do masażu limfatycznego od marki ALANCE.

Masaż limfatyczny umożliwia poruszenie zastojów w układzie chłonnym, które powodują powstawanie obrzęków oraz bóle. Innym zastosowaniem drenażu są cele kosmetyczne, relaksacyjne, a także sportowe (w przypadku doznanej kontuzji czy rehabilitacji).

Oferta produktowa

Prezentowane przez nas produkty stanowią zestaw mankietu do drenażu określonej części ciała (nóg, pleców czy rąk) oraz sterownika. Pozwala on na przeprowadzanie zabiegu w automatycznym programie oraz na regulację ciśnienia w 8 zakresach od 20 do 520 mmHg.

W zależności od potrzeby lub zaleceń medycznych można dokupić dodatkowe mankiety na inne części ciała. Zalecany przez producenta czas użytkowania to 30 lub 15 minut, przynajmniej raz dziennie. Chętnie udzielimy Państwu pomocy w wyborze odpowiedniego zestawu, jak i zachęcamy do konsultacji ze swoim lekarzem prowadzącym.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl