Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Akcesoria do desek bidetowych (bidetów elektronicznych WACO Corp) HDB i nakładek myjących z funkcjami bidetu BOBSLEI

Filtry MF (FW HDB) są przystosowane do łatwej samodzielnej wymiany w instalacji doprowadzania zimnej wody do bidetu. To są dokładnie takie same filtry jak otrzymują Państwo w fabrycznie zapakowanym urządzeniu. Filtry zatrzymują ziarenka piasku, rdzę opiłki metalu i inne zanieczyszczenia zapobiegając uszkodzeniu urządzenia lub zapchaniu dysz myjących bidetu.

Filtry do wody (FC HDB) węglowe do serii bidetów HDB są zalecane w instalacji doprowadzającej, tylko wówczas, kiedy jakość doprowadzanej wody nie jest wystarczająca z powodu zapachu (zanieczyszczenia organiczne) i wymaga uzdatnienia aktywnym węglem. Zastosowanie filtrów węglowych rekomendowane jest dla bidetów elektronicznych posiadających własną pompę zimnej wody (HDB-1300, HDB-1500, HDB-1500R). 

Filtry do usuwania zapachów (FZ HDB) do bidetów elektronicznych modele: HDB-1500, HDB-1500R.

Zestaw montażowy na powierzchni ceramiki "od góry" rozwiązuje problem instalacji bidetu elektronicznego jeżeli muszla nie posiada otworów do montażu na wylot. W takiej sytuacji klient jest zmuszony do zakupu fabrycznej deski sedesowej mocowanej za pomocą kotwiczki wkładanej przez otwory od góry. 

Posiadamy stały zapas fabrycznych części zamiennych do oferowanych przez nas produktów,  aby również po okresie gwarancji koszt ewentualnej naprawy czy wymiany zużytej części nie doprowadzał naszych klientów do bólu głowy i nieplanowanych wydatków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl