W asortymencie naszego sklepu wiodącym produktem jest pochodzący od renomowanej, koreańskiej marki ALANCE zestaw do masaży limfatycznych. Drenaż wykonuje się w celach medycznych, rehabilitacyjnych oraz kosmetycznych. Jego zadaniem jest zmniejszenie obrzęków i dyskomfortu, wynikających z zastoju chłonki.

Wszystkie podstawowe zestawy tworzy mankiet oraz sterownik. Działa on w trzech trybach: ręcznym, automatycznym i zaawansowanym (S). Pozwala na ustawienie odpowiedniego ciśnienia do swojego przypadku lub zaleceń lekarskich. Mankiety do masażu limfatycznego zostały wykonane w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkownikom. Przeznaczone są do zakładania na kończynę górną, nogi lub na tułów. Z kolei do rehabilitacji obszaru pleców posiadamy specjalne maty. Są pomocne osobom, które wykonują pracę siedzącą i nadwyrężającą kręgosłup.

Aby drenaż przebiegał prawidłowo warto przedyskutować wybór urządzeń z lekarzem oraz wnikliwie zapoznać się ze sposobem ich użytkowania: zakładaniem oraz modulacją. Na produkty oferujemy również gwarancję konsumencką.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl